Про забудовника | Житловий комплекс
+38 (099) 255-90-46
uaroen
Про забудовника
МАЙБУТНЄ БУДУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!

ЗБУДОВАНИХ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ

3млн

РОКІВ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ

19

РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТИ

74

ЗБУДОВАНИХ БУДИНКІВ

132

Deprecated: wp_make_content_images_responsive is deprecated since version 5.5.0! Use wp_filter_content_tags() instead. in /home/iz373219/kyivskyi.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 5325

Будівельною компанією “Інтергал-Буд” за 19 років роботи на українському ринку нерухомості було спроектовано та зведено 74 проекти, загальною площею більше 3 мільйонів квадратних метрів.

Наші досягнення дозволяють впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку та займати перше місце серед недержавних девелоперів. Географія нашого представництва постійно розширюється. На сьогодні комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються у Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачевому. Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості.

На наше переконання, будівництво житла – це бізнес, що забезпечує людей найціннішим, – комфортним проживанням та омріяним стилем життя. Тому задоволені власники квартир, а їх вже більше 15-ти тисяч родин – наша головна перемога та стимул до розвитку.

Ми – Надійний забудовник!

Отримати консультацію