Купуй квартиру зараз – сплачуй потім! | Житловий комплекс
+38 (099) 255-90-46
uaroen
Купуй квартиру зараз – сплачуй потім!

Купівля власної квартири – мрія багатьох сімей та молодих людей. Проте зробити таку покупку непросто, тому мрія довго може так і лишатися мрією. Проживання в орендованій квартирі лише віддаляє від покупки омріяного житла, адже кошти інвестуються не у власне помешкання, а в добробут власника квартири. Компанія «Інтергал-Буд» подбала про своїх покупців і розробила програму вигідної розстрочки від забудовника, щоб омріяне житло стало ближчим і доступнішим. Так, квартири в Чернівцях стали значно доступнішими. 

Вигідна розстрочка від забудовника – це не просто рекламний лозунг, це реальність! Компанія «Інтергал-Буд» пропонує вигідне розтермінування без залучення сторонніх фінансових установ та відсотків! Ви маєте можливість придбати квартиру в розстрочку в Чернівцях в житловому комплексі «Київський» у розстрочку на 3 роки зі щомісячним платежем 17 400 грн. Так, омріяне власне житло стає значно ближчим та доступнішим!

Розтермінування на квартиру від «Інтергал-Буд» має низку переваг і не передбачає прихованих умов. Перший внесок складає лише 10% від загальної вартості квартири у житловому комплексі «Київський». Такий спосіб придбання допоможе заощадити кошти, оскільки відсутня переплата по % ставці. Саме оформлення розстрочки не обтяжене бюрократичними процедурами, тож квартири під виплату в Чернівцях можна отримати максимально комфортно. 

Розтермінування від забудовника – це найкращий спосіб отримати квартиру максимально швидко, якщо оплатити вартість квартири одразу немає можливості. Обирайте квартири в розстрочку в Чернівцях в житловому комплексі «Київський» і втілюйте свою мрію в життя! В місті Чернівці новобудови значно доступніші, ніж може здатися!

Деталі можна дізнатися у відділі продажу: Чернівці, вул. Руська, 1А, тел.: 099 255 9046

Наша сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/intergalbuilding/ 

Наша сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/intergalbud.chernivci/?hl=uk